iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

Arden Teknoloji iPhone Teknik Servisimizde iPhone şarj soketi değişim işlemi işin uzmanı teknik servis personellerimiz tarafından, hızlı bir şekilde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve iletişim için mutlaka bizi arayın 0232 450 0 888

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone modellerinide günde en az bir kere şarj etme ihtiyacı duyuyorsunuz. Hatta çoğu zaman gün içerisinde birden fazla şarj ettiğiniz oluyordur.. Bir günde belkide onlarca defa şarj kablosunun ucunu şarj soketine takıp çıkarıyorsunuz.

iPhone modellerinde şarj soketi problemleri, genellikle bu takma ve çıkarma işlemleri sonucunda yada cihazın şarjdayken kullanılması sonucunda oluşan sorunlardır. iPhone telefonunuzun şarj soketi içerisindeki pinlerin aşınması, kirlenmesi, hasar görmesi sonucunda şarj problemi ortaya çıkmaktadır.

iPhone 6 şarj soketi bozuldu
iPhone şarjı bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
Şarj sorunum var iPhone şarj olmuyor.
iPhone şarj soketim sorunlu,
Bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
iPhone şarj girişinde ezik var.
iPhone şarj giriş yeri bozuk
iPhone şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
iPhone şarj olurken çok ısınıyor.
iPhone telefonumun şarj yuvası sorunlu.
Eğer iPhone telefonunuzda şarj problemi yaşıyorsanız ve neden kaynaklandığından emin değilseniz aşağıdaki talimatları uygulayınız.

iPhone telefonunuzu farklı mümkünse orjinal bir şarj kablosu kullanarak şarj etmeyi deneyiniz.
iPhone telefonunuzu başka orjinal bir şarj başlığı kullanarak şarj etmeyi deneyiniz.
Telefonunuzu bilgisayar usb bağlantısı ile şarj etmeyi deneyiniz.
Şarj giriş soketinde görünür bir ezilme yada fiziki hasar varmı gözle kontrol ediniz.
Şarj soketinde tozlanma yasa sıvıya bağlı oksitlenme var mı kontrol ediniz.

Tüm bu kontroller sonucunda iPhone şarj probleminiz devam ediyorsa ürününüzü uzman teknik servis personellerimiz tarafından incelenmesi için servisimize getirmeniz gerekmektedir. Konu ile ilgili bilgi almak ve iletişim için bizlere 0232 450 0 888 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

iPhone Şarj Soketi Problemleri Garanti kapsamına girer mi?

Apple servisine ürününüzü şarj problemi nedeni ile bıraktığınızda genellikle garanti kapsamına girmediği, fiziki nedenler sonucunda oluşan hasarlar/kusurlar nedeni ile sorun oluştuğu için ücretli tamir işlemi yapılacağı söylenerek yüksek fiyatlar talep edilebilmektedir.
Unutmayın telefonunuzu o yüksek ücretleri ödeyerek yetkili serviste tamir ettirmek zorunda değilsiniz. Ancak piyasada bulunan ve iPhone tamir uzmanı olmayan telefoncularda yaptıracağınız işlemler daha büyük problemler yaşamanıza sebep olabilir.

Tüm iPhone modellerinin iPhone 6s Plus, 6s, 6 Plus, 6, SE, 5c, 5s, 5, 4s, 4, 3GS, 3G şarj soketi değişimleri servisimizde uzman teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişim Süresi

iPhone 6 şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon bütünleşik halde bulunmaktadır. iPhone modellerinde oluşan şarj problemlerinde arızanın şarj soketinde olduğu tespit edildikten sonra, şarj soket değişim işlemi sizin önünüzde 30dakika içerisinde yapılır ve tüm kontrolleri yapıldıktan sonra tarafınıza çalışır bir şekilde teslim edilir.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Arden Teknoloji iPhone Teknik Servisimizde iPhone 6 şarj soketi değişim işlemi işin uzmanı teknik servis personellerimiz tarafından, hızlı bir şekilde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. iPhone 6 şarj soketi değişimi fiyatı hakkında bilgi almak ve iletişim için mutlaka bizi arayın 0232 450 0 888

Bir Yorum Yazın